en | fr | ru    
 
Family Keylogger – neviditelný záznamník stisků kláves.Skryté nebezpečí

V dnešní době není internet považován jen za světovou sít, která slouží jako úžasný informační zdroj. Internet dnes, bohužel, často představuje také nebezpečí. Může být příčinou podvodů, nevázaného života mladých a jiných incidentů. Široká paleta různých diskuzních klubů, stránek s pornem, seznamek (které jsou často dostupné všem) představuje skryté nebezpečí pro vztahy ve vaší rodině a pro bezpečnost vašich dětí.

Někteří lidé si myslí, že jim takové nebezpečí nehrozí a často se pak stávají obětí internetového nebezpečí kvůli jejich lehkomyslnosti. Ale ti, kteří chápou závažnost těchto problémů, mohou zabránit katastrofě.

Jak tedy můžete odvrátit online nebezpečí? Odpověď je jednoduchá – Family Keylogger! Tento záznamník ukládá všechny stisky kláves, vykonané kýmkoliv, během vaší nepřítomnosti. A pak vám Family Keylogger poskytne podrobné informace uložené v textovém souboru. Členové vaší rodiny nebudou mít žádné podezření, protože tento záznamník úhozů bude pro ně zcela neviditelný. Family Keylogger bude také ukládat informace o odeslaných e-mailech, navštívených webových stránkách a spuštěných programech. Zachytí podvádění manželkou nebo zaznamená informace o lidech, se kterými komunikují vaše děti, když nejste doma. Family Keylogger je nejlepší obrana proti online nebezpečí!

Proč instalovat Family Keylogger?

1. Pomocí Family Keyloggeru můžete chránit svoje děti před online nebezpečím.

V dnešní době děti často navštěvují diskusní kluby a preferují internetovou komunikaci. Necítí nebezpečí skryté za avatáry jejich „přátel“. Zločinci často děti na internetu napálí. Vaše děti mohou prozradit jejich „příteli“ číslo telefonu, adresu apod. Tyto informace mohou být užitečné pro zloděje.Také pedofilové často používají internet k získání důvěry u dětí. Komunikace s takovými lidmi představuje pro vaše děti obrovské nebezpečí. Bohužel existuje mnoho důkazů, kdy se internet stane příčinou nevázaného života mladých lidí. Je samozřejmě nutné seznámit děti s veškerým online nebezpečím, ale děti jsou tak naivní a důvěřivé, proto jen pouhé sdělení o nebezpečí není dostatečné!

Jestliže se opravdu obáváte o online bezpečnost dětí, bude lepší vědět, které stránky vaše dítě navštěvuje a s jakými lidmi vaše dítě na internetu komunikuje. Avšak taková přísná kontrola zraňuje dětské city. Navíc nemůžete být schopen „dohlížet“ na dítě neustále.

Jak můžete chránit vaše dítě? Záznamník stisků kláves může pracovat ve skrytém módu a informovat vás o stránkách, které vaše dítě navštěvuje, takže můžete zabránit navštěvování nevhodných stránek. Obdržíte také informace o internetových „kamarádech“ vašeho dítěte, takže budete schopni je ochránit před komunikací se zločinci a pedofily. Tímto způsobem se postaráte o online bezpečnost vašeho dítěte, aniž by pojalo nějaké podezření.

2. Pomocí Family Keyloggeru můžete odhalit nevěru.

Diskusní kluby a stránky seznamek nejsou stvořeny jen k získávání přátel, ale také pro milostné poměry. Tímto způsobem vás může podvádět váš manžel, manželka, přítel nebo přítelkyně. Samozřejmě důvěra je jedna z nejdůležitějších součástí dobrého vztahu, ovšem jestliže vaše druhá polovička často navštěvuje seznamky a diskusní kluby, je lepší si ověřit, jestli vás nepodvádí.Navštěvuje vaše manželka často diskusní kluby? Chcete vědět, co píše jiným lidem? Navštěvuje váš manžel rád seznamky? Nyní můžete přistihnout podvádějícího partnera při činu!


Je velmi jednoduché přistihnout podvádějícího partnera s Family Keyloggerem, jehož hlavním cílem je řešení problémů ve vaší rodině spojených s internetem.

Family Keylogger přistihne partnera při podvádění i když nejste doma. Váš partner bude jistě popírat, že vás podvádí, ale vy vždy budete vědět pravdu. Family Keylogger pro vás uloží informace o stránkách navštívených vaším partnerem a o lidech, se kterými komunikuje. Family Keylogger bude pro vašeho partnera neviditelný. Tato vlastnost programu vám pomůže odhalit podvádění snadněji. Tedy jestliže chcete odhalit podvádění manželky nebo manžela, nepotřebujete pomoc detektiva. Pouze použijete Family Keylogger! On bude váš soukromý detektiv 24 hodin denně a snadno podvádějícího partnera odhalí!